آموزش جامع data science یادگیری ماشینی بدون نیاز به کدنویسی

الهام صفایی
راه‌رو
اخرین بروزرسانی 7 آبان 1401
1 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

در این دوره شما بدون نیاز به دانش کامپیوتری و تجربه قبلی در زمینه داده کاوی و یادگیری ماشینی در دوره شرکت کرده و در انتها یک آنالیزگر ماهر داده  (داده کاو) و طراح مدل‌های پیش‌بینی و یادگیری ماشینی بدون نیاز به یادگیری کدنویسی کامپیوتری شوید. 
خروجی این دوره افرادی هستند که می‌توانند به راحتی با انواع مختلف داده کار کرده و توانمندی طراحی مدل‌های پیشرفته داده کاوی و یادگیری ماشینی را داشته و بتوانند نسبت به استخراج اطلاعات و دانش جدید از داده ها اقدام کنند. 

مدت آموزش: 60 ساعت

سطح: متوسط

کاملا تعاملی و حضوری

امکان پرداخت به صورت اقساطی

انتقال تجربه معلم دوره

ارائه مدرک توسط مدرسه
کسب و کار صدران

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیریم:

سرفصل‌ها

این دوره مناسب چه کسانی است؟

تمام افرادی که به نحوی با داده و اطلاعات سر و کار دارند و دوست دارند که خودشان بتوانند به عنوان یک داده کاو و طراح مدل‌های پیش‌بینی و یادگیری ماشینی از صفر تا صد نیازهای خود و شرکت‌شان را تامین کنند.
شما می‌توانید در این دوره داده‌های خودتان (یا شرکت‌تان) را تولید کرده و بر روی آن‌ها انواع و اقسام مدل‌های یادگیری ماشینی را اعمال کنید
و بتوانید از این مدل‌ها در پیش‌بینی بهترین شرایط برای شرکت استفاده کنید

پیش‌شرط‌های دوره:

آشنایی ابتدایی با کامپیوتر
نیازی به هیچ‌گونه دانش ابتدایی در زمینه داده، داده کاوی، یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی نیست.

مزایای دوره:

آموزش کاملا مفهومی و قدم به قدم

پروژه محور بودن جلسات

طراحی شده ویژه بازار کار

امکان معرفی افراد منتخب به سازمان‌های مختلف جهت همکاری

زمان کلاس:

60 ساعت آموزش در 30 جلسه

نوع دوره: حضوری

معلم دوره : منصور ابراهیمی

دکتر منصور ابراهیمی متخصص داده کاوی، یادگیری ماشینی و بیوانفورماتیک و استاد دانشگاه قم می باشد.
ایشان از سال ۲۰۰۶ در زمینه داده کاوی، طراحی مدلهای پیش بینی و آنالیز داده های حجیم فعالیت کرده و بیش از ۶۰ مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسانده است.
ایشان در زمینه آنالیز انواع داده های ژنومی، پروتئومی، ترانسکریتومی و متاژنومی متخصص بوده و در زمینه طراحی مدلهای آنالیز کلی (متاآنالیز) نیز خبره می باشند.
ایشان علاوه بر توانمندی در طراحی مدلها در محیط های مختلف (NumPy, SKlearn, Pandas, Matlab, R, Python, TensorFlow و …) و سیستم های عامل مختلف (Unix, Linux, Windwos and MacOS)، در استفاده از سیستم های رایانش ابری (Cloud-based computing) و Bash Scripting و (High Performane Computing (HPC نیز متبحر می باشند.
علاوه بر فعالیت به عنوان عضو هیات علمی همکار در دانشگاه آدلاید استرالیا، ایشان Senior Data Scientist شرکت MEQ Probe در استرالیا نیز بوده اند.

یک نظر بنویسید