راهکارهای خلاقانه برای توسعه کمی و کیفی محتوای تجاری

الهام صفایی
راه‌رو
اخرین بروزرسانی 7 آبان 1401
5 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

ایجاد یک تحول عظیم در روند توسعه کسب و کار شما

شک نکنین یکی از مهمترین فاکتورها در روند توسعه کسب و کار شما بحث تولیدمحتوای اصولی و اثر گذار است.در این دوره یاد میگیریم چطور راجع به هر محصول یا کسب و کاری تاثیرگذار و قانع کننده بنویسیم.فرقی ندارد که شما یک صاحب کسب و کار هستید یا یک جویای کار، دوره آموزش تولید محتوا می تواند نقطه آغاز رشد شما باشد.

دوره‌ی آموزشی «توسعه محتوا» “Content development” – با زیرعنوان «راهکارهای خلاقانه برای توسعه‌ی کمّی و کیفی محتوای تجاری» مجموعاً در شش‌ساعت از راهکارها و روش‌هایی صحبت می‌کند که با آن‌ها بتوانیم درباره‌ی هرگونه خدمت و محصولی، روشن و قانع‌کننده حرف بزنیم و بنویسیم.

شامل 7 فصل

سطح مبتدی تا پیشرفته

همراه با انجام پروژه

پشتیبانی دارد

انتقال ده سال تجربه معلم دوره

ارائه مدرک توسط مدرسه توسعه کسب و کار صدران

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیریم

نوشتن متن تبلیغاتی

نوشتن ساده اما تاثیرگذار

نحوه پرزنت محصول

نوشتن خلاقانه‌تر

نوشتن از چیزهای که کمتر کسی درباره‌اش حرف می‌زند، کمی خوف و ابهام دارد. قرار است محصولی تازه و خدمتی بی‌سابقه را به کاربر/مشتری عرضه کنیم و دقیقاً نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم و چطوری ادامه بدهیم و چه ریختی سروتهش را هم بیاوریم. چه کوتاه چه مفصل، گاهی نوشتن درباره‌ی ساده‌ترین موضوعات چنان دشوار می‌نماید که پا پس می‌کشیم.
آنچه در این دوره دستمان را خواهد گرفت، بیش از هر چیز کنارزدن پرده‌ی گنگی و دشواری از نوشتن محتوای تجاری است. طوری که هم ترسمان بریزید و هم دستمان گرم شود و زیر هر متن محیرالعقولی شانه بدهیم و بتوانیم طوری بنویسیم که خلایق بگویند چطور ممکن است کسی بتواند درباره‌ی محصول یا خدمتی چنین نرم و مؤثر و خواندنی بنویسید. پی آن نیستیم که از کاه کوه بسازیم. هدفمان یافتن معدن در دل کوه داده‌ها و استخراج بهینه‌ی محتواست.
برنامه‌هایی که در این دوره دنبال می‌کنیم
توسعه محتوا بر اساس:

نیازسنجی

واژگان

محصول

معرفی/کاربرد

نیازسازی

جمله

پیشنهاد

پیش شرط‌های دوره

01
آشنایی با پاراگراف‌نویسی
02
علاقه به نوشتن (کمی بیش از حد معمول)
03
پایه بودن در انجام تکالیف دوره
04
احساس نیاز به پیشرفت در نوشتن متن تجاری
05
کمی آشنایی با کپی‌رایتینگ و محتوای تجاری

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

معلم دوره : حاتم ابتسام

در مقطع ارشد ادبیات نمایشی خوانده و تجربه‌ی تدریس چند دوره‌ی ویرایش و نگارش و نویسندگی خلاقانه دارد. تا قبل کرونا در مدرسه‌ای معلم فارسی و انشای دوره متوسطه اول بود. سال‌هاست در نشرهای مختلف در جایگاه دبیر کتاب، سرویراستار و ویراستار داستانی کار کرده و می‌کند. از کپی‌رایترهای اسبق باسلام هم بوده و این روزها بیشتر روی یادگیری خودش و دیگران تمرکز دارد

برچسب ها

یک نظر بنویسید