طراحی کمپین تبلیغاتی

الهام صفایی
راه‌رو
اخرین بروزرسانی 7 آبان 1401
5 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

این روزها همه نگران طرح صیانت هستند و عوامل کاهش فروش و درآمد کسب‌وکارشان، به این نکته دقت کنید که هر چقدر هم شرایط زیرساخت‌های اینترنتی تغییر کنند اصولی که برای فروش و درآمدزایی وجود دارند ثابت هستند و ما فقط کافیه دانش خودمونو به روز کنیم و به صورت کاربردی ازش استفاده کنیم.
تا به حال به این موضوع فکر کردید که چرا با وجود اینکه محتوای خوبی در سایت، شبکه‌های اجتماعی و جاهای دیگر منتشر می‌کنید، میزان فروش‌ شما افزایش پیدا نمی‌کند. چرا وقتی محصول خوب و جذابی دارید، آن‌گونه که باید دیده نمی‌شود؟ چرا وقتی تبلیغ می‌کنید، آن‌گونه که باید فرآیند جذب اتفاق نمی‌افتد؟
این‌ها سوال‌هایی هستند که اغلب، بیشتر بازاریابان و صاحبان کسب و کار از خود می‌پرسند. اما حقیقت این است که طراحی کمپین تبلیغاتی، یک کار جادویی نیست، بلکه یک تفکر است! تفکری که اگر آن را از راه درست به دست نیاوریم، عجیب از غافله عقب می‌مانیم…
این دوره دقیقا برای ایجاد این تفکر در ذهن شماست. در این دوره ما سعی می‌کنیم تفکر، نگرش و روش‌های طراحی کمپین تبلیغاتی را همراه با مثال های عملی شرح دهیم و قدم به قدم در این مسیر با شما همراه باشیم.

 پس از راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین، قاعدتا شناخت برند شما توسط مخاطبان هدف و فروش حداکثری به این گروه از مخاطبان به یکی از دغدغه‌های اصلی شما تبدیل خواهد شد. کسب و کارهای آنلاین برای حفظ ارتباط خود با مشتریان قدیمی، جذب مشتریان جدید و افزایش سهم بازار در کنار ارائه خدمات مناسب به مشتریان، ‌نیازمند برگزاری کمپین‌های اصولی و هدفمند هستند.
من، سجاد حاجی احمدی مدیر بازاریابی کارگزاری پیشرو (شعبه قم) قصد دارم در این دوره در کنار آموزش اصول طراحی کمپین‌های تبلیغاتی موفق، تجربه بیش از ۵۰ کمپین موفق و ناموفق خود و سایر بیزنس های آنلاین را تحلیل و با شما به اشتراک بگذارم.

همراه با انجام پروژه

با پشتیبانی معلم دوره

یادگیری به همراه انتقال تجربه

مدرک مدرسه کسب و کار صدران

این دوره مناسب چه کسانی است

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

در این دوره در کنار هم یاد میگیریم که چگونه برای یک کمپین تبلیغاتی ایده یابی کرده، سپس اعتبارسنجی کنیم و نهایتا چگونه صفر تا صد را اجرا کنیم

پیش‌نیاز دوره:

اگر کسب‌ وکار اینترنتی داشته باشید میتوانید از محتوای این دوره برای کسب‌ و کارتون استفاده کنید، اما اگر کسب‌ و کار هم ندارین میتوانید برای یه شروع قدرتمند از این دوره استفاده کنید.

مشق‌های این دوره:

01
شناسایی یک بیزینس بر اساس نیاز کاربر
02
ایده‌پردازی
03
داستان‌پردازی و نوشتن داستان کمپین
04
طراحی و شخصیت‌پردازی المان‌های کمپین
05
جمع آوری اطلاعات و تحلیل داده

زمان کلاس:

تاریخ شروع: از 25 اردیبهشت

روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 18 تا 19:30

تعداد جلسات: 6 ساعت آموزش در چهار جلسه

نوع دوره:مجازی/آنلاین

معلم دوره: سجاد حاجی‌احمدی

سجاد حاجی احمدی مدیر بازاریابی و توسعه بازار کارگزاری پیشرو مدیر سابق دیجیتال مارکتینگ به اندام دکتر کرمانی. آقای حاجی‌احمدی از روزهای ابتدایی تشکیل تیم به اندام به عنوان یکی از بنیانگذاران این تیم بود.او توانسته به طور عملی با برگزاری کمپین‌های فروش تجربه ارزشمندی را در موضوع "طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در راستای فروش" اجرا کند. چیزی که آقای حاجی احمدی برای ارائه به ما در این دوره آورده است، فراتر از دانش طراحی کمپین است. او در این دوره حاصل نتیجه آمار و ارقام سال ها برگزاری کمپین را به صورت اصیل و بدون تغییر برای ما خواهد آورد تا بتوانیم بر مبنای این آمار و ارقام واقعی دید واقع‌بینانه‌تری نسبت به رفتار کاربر داشته باشیم و بتوانیم تصمیمات طلایی موثری اتخاذ کنیم.

تا شروع دوره:

برچسب ها

یک نظر بنویسید